Hakkımızda

Hakkımızda

x

  Forklas Otomotiv Lastik Makine San. ve Tic. Ltd sti. 2001 Haziran ayında kurulmus olup günümüze kadar geliserek faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız Bursa Besevler Küçük Sanayi Sitesinde hizmet vermektedir.

 

       Ana faaliyet konusu forklift lastigi olan firmamız her türlü ve her marka lastik, akü, jant ve silikon dolumu , dolgu lastiklerin preslenmesi (mobil pres hizmeti), lastik balans ve servis hizmetlerini yapmaktır.

 

       Solideal Lastiklerinin Bursa Bölge Bayiligi, Contınental Endüstriyel Lastikleri Bursa Yetkili Bayii ve Servisi  , Contınental Oto Lastikleri Yetkili Bayii ve Servisi  , Mutlu Aküleri Yetkili Satıs Temsilciligi ve diger tüm markaların tali bayiligi statüsünde hizmet vermektedir.

 

         Amacımız en iyi kaliteyi, en kısa zamanda ve en uygun fiyatlarda da müsterilerimize sunmak ve bir güven abidesi olmaktır. Bu nedenle müsterilerimize sınırsız bir hizmet anlayısı sunuyoruz.

 

        Firmamız ayrıca CONTINENTAL , BARUM , MATADOR , ve VIKıNG gibi avrupa ve dünyanın en kaliteli ve en uygun fiyatlı lastiklerinin Bursa yetklili servislerinde biridir.Kıs ve yaz lastikleri firmamızda ücretsiz saklanmaktadır.